Асоціація випускників, викладачів і друзів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна з глибоким сумом сповіщає про передчасну смерть члена Правління Асоціації випускників ХНУ, відомого політичного й громадського діяча, кандидата наук з державного управління, випускниці хімічного факультету Харківського університету


ЛЕВЧЕНКО НАТАЛІЇ ВІКТОРІВНИ
(16.12.1968 – 17.03.2015)

Усе життя Наталії Вікторівни було тісно пов’язане з Харківським університетом. Вона не лише була кращою випускницею й гордістю нашого університету, а й добрим другом, який завжди вболівав за свою alma mater. Це ми розуміли з її виступів, публіцистичних робіт, зокрема, у всеукраїнському журналі «UNIVERSITATES. Наука та просвіта», це ми відчували в повсякденній діяльності Асоціації випускників ХНУ.

Н. В. Левченко займала високі посади, мала численні нагороди, спілкувалася з відомими на весь світ економістами, політологами, соціологами, політиками, з-поміж котрих багато випускників і Харківського університету. І в цьому колі позицію Наталії Вікторівни поважали, до її думок дослухалися. Її запрошували на різноманітні заходи, вона брала участь у величезній кількості обговорень, при цьому завжди була відкритою, чесною і відповідальною.

Із життя пішла красива й щира людина, у якій поєднувалися талановитий учений, блискучий організатор, достойний керівник, надійний соратник. Для кожного, хто знав Наталію Вікторівну, – це, безперечно, велике потрясіння і непоправна втрата.

Висловлюємо щиросердні співчуття рідним і близьким.