Общество

  • 560
  •  / 

Олександра Фельдмана запросив у Париж барон Ротшильд

Олександра Фельдмана запросив у Париж барон Ротшильд
Народний депутат України, засновник Інституту прав людини і запобігання екстремізму та ксенофобії Олександр Фельдман на запрошення барона Девіда де Ротшильда взяв участь в урочистому засіданні, присвяченому 10-річчю міжнародного проекту Aladdin, яке відбулося 29 травня в мерії Парижу.
В роботі засідання також взяли участь генеральний секретар ЮНЕСКО Ірина Бокова, мер міста Париж Анн Ідальго, філантроп Девід де Ротшильд, екс-президент Франції Ніколя Саркозі, саудівський шейх Мохаммад бен Ісса аль Джаббер та інші.«Сьогодні світ зіткнувся з серйозними викликами – тероризм, нетерпимість. Боротьба з ними та побудова толерантного суспільства – головні теми, які обговорювалися на засіданні», – розповів Олександр Фельдман.

Депутат високо оцінив діяльність проекту Aladdin.

«Я високо ціную проекти, метою яких є побудова мирного суспільства, вибудовування міжкультурних зв’язків між народами та країнами, просвітництво та виховання толерантності», – додав Олександр Фельман.Проект Aladdin є багатогранною культурною ініціативою з метою боротьби з запереченням Голокосту і всіх форм расизму і нетерпимості, а також сприяння міжкультурному діалогу, особливо серед мусульман і євреїв. Проект реалізовується під егідою ЮНЕСКО.

Олександр Фельдман також зустрівся з мером Парижу Анн Ідальго. Сьогодні Олександр Фельдман зустрінеться з керівництвом Паризького зоопарку та представниками екозахисних організацій Франції щодо спільних екологічних проектів.Лента новостей

Вся лента новостей

Архив новостей

Программа "Вечірні Новини"Лого телеканал Р1

Эксклюзивное интервью на Р1Лого телеканал Р1

программа комментарииЛого телеканал Р1

Телеканал Р1 на youtube

Выбор читателей

О нас Реклама Подписка
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
  • rss

Курсы валют от НБУ

100 USD 2815.1 грн
10 RUB 4.155 грн
100 EUR 3292.82 грн


Новости от за посиланням
Загрузка...
Загрузка...
Афиша кинотеатра "Kronverk Cinema" Дафи