Экономика

  • 689
  •  / 

ПриватБанк активізує готівкове кредитування

ПриватБанк активізує готівкове кредитування
У Харківській області лише за два останні тижні клієнти ПриватБанку отримали 2 000 000 гривень готівкових кредитів на власні потреби.
Це стало можливим після того, як фінансова установа розширила можливості споживчого кредитування. Донедавна у ПриватБанку працювали два сервіси - “Оплата частинами” і “Миттєва розстрочка”. При цих видах кредитування клієнти отримували безготівкові кошти на придбання товарів чи оплату послуг. Відтепер з’явилася можливість отримувати в кредит “живі” гроші та використовувати їх на будь-які потреби.

“Готівкові кредити розширюють вибір та можливості клієнта, - розповідає власник банківської карти ПриватБанку Орест Стрєльник. - Людина не прив'язана до конкретного магазину, до конкретної групи товарів чи послуг. Трапляється багато ситуацій, коли терміново потрібна готівка на випадок надзвичайної події чи хвороби. Готівковий кредит - це дуже зручно”.

“У ПриватБанку запрацювали відразу два сервіси готівкового кредитування: “Швидкий кредит” та “Швидкий кредит24”, - пояснює керівник напрямку “Оплата частинами” ГРУ ПриватБанку в Харківській області Олексій Піунов. - У першому випадку кредит надається на 10 місяців в межах кредитного ліміту, який вже має клієнт. “Швидкий кредит24” надається на 24 місяці в сумі від 1 000 до 50 000 грн”.

Оформлення кредиту у відділенні ПриватБанку займає кілька хвилин. Для цього клієнту потрібні будь-яка карта банку та фінансовий телефон. Жодних інших документів чи довідок. Узгоджену суму кредиту перераховують на картку клієнта за його бажанням. З карти для виплат можна відразу зняти готівку без комісій. Загальна сума кредиту з відсотками розбивається рівними частинами на 10 або 24 місяці. Починати гасити кредит потрібно в перших числах кожного місяця або через 30 днів після оформлення. Можливо дострокове погашення.


Лента новостей

Вся лента новостей

Архив новостей

Программа "Вечірні Новини"Лого телеканал Р1

Эксклюзивное интервью на Р1Лого телеканал Р1

программа комментарииЛого телеканал Р1

Телеканал Р1 на youtube

Выбор читателей

О нас Реклама Подписка
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
  • rss

Курсы валют от НБУ

100 USD 2815.1 грн
10 RUB 4.155 грн
100 EUR 3292.82 грн


Новости от за посиланням
Загрузка...
Загрузка...
Афиша кинотеатра "Kronverk Cinema" Дафи