Экономика

  • 346
  •  / 

ПриватБанк зменшив кредитні ставки: житло та авто стали більш доступними ®

ПриватБанк зменшив кредитні ставки: житло та авто стали більш доступними ®
У Харківській області збільшується попит на кредитні ресурси ПриватБанку. Додатковим стимулом пожвавлення кредитування стало зменшення фінустановою кредитних відсотків.
Ставка за кредитом на житло з вторинного ринку тепер становить 19,9% річних, з первинного ринку - 17,9%. Відсоткова ставка на придбання авто з пробігом знижена на 4% - до 23,9% річних, на нові автомобілі на 3% - до 18% річних.“Програми кредитування у ПриватБанку прості та прозорі, - розповідає директор ПриватБанку у Харківській області Андрій Терещенко. - Вони не передбачають збір купи документів. В угодах нема додаткових та прихованих комісій. Наші клієнти самостійно обирають житло у новобудовах, або на вторинному ринку. Так само - і нові авто в автосалонах чи вживане авто з будь-якого майданчику продажу. Фахівці банку також можуть запропонувати квартири, які представлені у базі ПриватБанку. Дострокове погашення кредиту лише вітається. Це вигідно і нашим клієнтам. Зменшення терміну кредитування зменшує загальний обсяг плати за кредит”.

Банк гарантує безпеку та повний юридичний супровід угод з придбання нерухомості та авто, а також дотримання законів під час їх укладання. Кредити доступні резидентам України. Підтвердити платоспроможність можна, надавши довідку про нарахування доходів за останні півроку. Підприємці мають надати копію виписки з ЄДР та податкову декларацію платника єдиного податку фізичної особи-підприємця. Для клієнтів, які мають регулярні надходження через банк, які достатні для підтвердження фінансового стану, довідка про доходи не потрібна.Максимальний термін іпотечного кредитування - 20 років. Перший внесок - від 25% вартості нерухомості. Ознайомитися з умовами кредитування житла та подати заявку можна на сайті ПриватБанку. Протягом 30 хвилин співробітник банку зв’яжеться з заявником, відповість на всі запитання та, за бажанням, оформить замовлення.

“Розстрочка на автомобілі в ПриватБанку оформлюється за схемою фінансового лізингу, - продовжує Андрій Терещенко. - Перевагами такого виду кредитування для фізичних осіб є оперативність прийняття рішень про надання кредиту, мінімальний пакет документів, відсутність комісійних. Окрім цього, на об’єкт лізингу не може бути накладено арешт, обтяження третіх осіб і т. п.”.

Угода укладається на термін від 12 до 60 місяців. Перший внесок  - від 10%  від вартості автомобіля. На вживані автомобілі при авансі від 25% оформлення страхування “Каско” необов'язкове. Ознайомитися з детальними умовами автолізингу, провести розрахунок на кредитному калькуляторі, подати заявку та отримати попереднє рішення можна на сайті або у відділеннях ПриватБанку.

У Харківській області з початку відновлення іпотечного кредитування у ПриватБанку (за 2 останні місяці) 25 родин вже отримали кредити на придбання житла. Не зменшуються і темпи автокредитування. Кожного дня клієнти приватБанку оформлюють мінімум один кредит на авто.

Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter


Лента новостей24 февраля

Вся лента новостей

Архив новостей

Программа "Новини Р1"Лого телеканал Р1
Эксклюзивное интервью на Р1Лого телеканал Р1

Гость "ВХ" на Р1Лого телеканал Р1

Телеканал Р1 на youtube

Выбор читателей

О нас Реклама Подписка
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
  • rss

Курсы валют от НБУ

10 RUB 4.7548 грн
100 USD 2698.87 грн
100 EUR 3319.33 грн


Новости от за посиланням
Загрузка...
Загрузка...
Афиша кинотеатра "Kronverk Cinema" Дафи