Общество

  • 411
  •  / 

Спектр послуг ВЕБ-порталу Пенсійного фонду України

Спектр послуг ВЕБ-порталу Пенсійного фонду України
Сайт portal.pfu.gov.ua створено 2011 року, але він надавав дистанційно практично дві-три послуги, та й користуватися ним було нелегко.
На сьогодні «Особистий кабінет» надає користувачеві можливість переглянути всі дані про себе, що містяться в Державному реєстрі застрахованих осіб. Це інформація про заробітну плату, а якщо людина вже на пенсії, то дані з електронної пенсійної справи, відомості про стаж і багато іншого з тих даних, що є в Пенсійному фонді. Можна отримати та роздрукувати Індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-5, ОК-7.

Для громадян, які мають електронний цифровий підпис (ЕЦП), доступ до порталу значно спрощено. Таким людям не треба приходити в Пенсійний фонд для реєстрації. Достатньо просто зайти на веб-портал, ввести ЕЦП і зареєструватися в «особистому кабінеті».
Всім бажаючим пенсіонерам та застрахованим особам, які мають ЕЦП, Пенсійний фонд розпочав надавати послуги СМС-повідомлення.

Пенсіонерам – інформація про результати розгляду звернення з приводу призначення, перерахунку, відновлення або припинення виплати пенсії, про утримання з пенсійної виплати, про необхідність звернення в Пенсійний фонд для підтвердження даних про особу-пенсіонера.

Застрахованим особам – щомісяця інформація про сплату/несплату роботодавцем єдиного соціального внеску та про зарахування/не зарахування цього періоду до страхового стажу.
       
Ці послуги надаються без особистого звернення в відділення Пенсійного фонду.


Лента новостей

Вся лента новостей

Архив новостей

Программа "Вечірні Новини"Лого телеканал Р1

Эксклюзивное интервью на Р1Лого телеканал Р1

программа комментарииЛого телеканал Р1

Телеканал Р1 на youtube

Выбор читателей

О нас Реклама Подписка
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
  • rss

Курсы валют от НБУ

100 USD 2815.1 грн
10 RUB 4.155 грн
100 EUR 3292.82 грн


Новости от за посиланням
Загрузка...
Загрузка...
Афиша кинотеатра "Kronverk Cinema" Дафи