Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка презентує репертуар гастрольного туру в Харкові.

Спектаклі у Харкові львів'яни гратимуть з 19-го до 26-го червня на сцені Харківського академічного драматичного театру імені Тараса Шевченка.

«Кайдашева сім’я» І. Нечуй-Левицького

«Кайдашева сім’я» франківців — це класичний сюжет, просякнутий національними колоритом, запальною музикою та гумором у виконанні зіркового ансамблю акторів. Протягом дванадцяти років вистава збирає переповнені зали, а оплески починають лунати з перших секунд дії. Приходьте, аби побачити на власні очі. Гарний настрій гарантуємо!

«Річард ІІІ» В. Шекспіра

Виставу «Річард ІІІ» було створено грузинською командою на чолі зі знаним режисером-постановником Автанділом Варсімашвілі. Трагедія, що розгортатиметься на кону, це хода до абсолютної влади — шлях до вершини, всіяний трупами. Річард ІІІ змітає все  на своєму шляху, ніщо і ніхто не може його зупинити, однак, чи вистоїть він перед самим собою?

«Три товариші» Е. М. Ремарка

Вистава «Три товариші» — це перше звернення театру ім. І. Франка до роману Еріха Марія Ремарка.
Сюжет розкриває тему «втраченого покоління» повоєнної Німеччини. Вистава, що замислювалася режисером Юрієм Одиноким ще на початку 2010-х рр., виявилася надзвичайно актуальною для нашого сьогодення, адже, так само як і герої культового роману Ремарка, ми знову віч-на-віч із ворогом, знову гинуть кращі з кращих і постає проблема адаптації людей, що бачили смерть… Але так само, як і тоді у 1928-ому, все перемагає любов.