За місцем мешкання колишнього працівника органів внутрішніх справ вилучено понад 40 кілограмів коноплі, а також зброю і боєприпаси. За оцінками фахівців «ринкова» вартість вилученого наркотичного зілля становить понад один мільйон  гривень.

Детективи слідчого управління ГУНП в Харківській області спільно із працівниками Управління СБУ в Харківській області під процесуальним керівництвом прокуратури Харківської області викрили мешканця м. Барвінкове у зберіганні наркотичних засобів в особливо великих розмірах з метою їх подальшого збуту на території області та сусідніх регіонів.

30 жовтня в оселі чоловіка був проведений санкціонований обшук. За місцем мешкання фігуранта виявлено та вилучено понад 40 кг рослини коноплі, що згідно з діючим законодавством віднесено до категорії особливо великого розміру, а також зброю та боєприпаси, які останній зберігав за місцем свого мешкання без передбаченого законом дозволу.

Зловмисник затриманий у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про обрання відносно нього міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Тривають слідчі розшукові дії, спрямовані на встановлення джерел придбання та подальшого збуту підозрюваним наркотичних засобів та усіх причетних до незаконного обігу осіб.