Ректор Харьковского Национального университета имени В.Н. Каразина Виль Бакиров опубликовал обращение в связи с карантином. Об этом сообщает один из харьковских телеграм-каналов.

«Дорогі каразінці!

Університет зустрівся з неочікуваним і дуже небезпечним викликом. Але він був готовий до цього. Ми вже протрималися 10 днів карантинного режиму і не зупинили навчальний процес, наукову роботу. Університет стабільно працює, хоча і в надзвичайному, дуже складному й незвичному форматі. Зв’язок зі студентами не втрачений, навіть більше, як показує моніторинг, стає більш продуктивним. Спрацьовує накопичений кафедрами досвід дистанційного електронного спілкування з нашими вихованцями.

Щира велика подяка всім викладачам, працівникам, студентам — усім тим, хто в цей момент сповна відчуває свою відповідальність і робить все, щоби університет зберіг високу якість навчання, науки й просвітництва, продовжував виконувати свою високу місію, яка набуває особливої ваги в цей драматичний період.

Виконуйте всі рекомендації медиків, дбайте про своїх рідних і близьких, підтримуйте друзів, бережіть себе»,- сказано в обращении ректора.