Благодійний фонд Stabilization Support Services у партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) розпочинають набір на  Advocacy Youth Academy. Це десятиденна Академія з адвокації в рамках програми СИЛА (Єднання через спільні дії молоді).

Наша мета — створити спільноту молодих лідерів та лідерок з числа внутрішньо переміщених осіб, які стануть агентами зміни у своїх громадах.
Спільно із досвідченими менторами та менторками учасники й учасниці зможуть:

- більше дізнатися про бекграунд конфлікту на Сході, національну та міжнародну практику врегулювання;
- зрозуміти роль комунікації в адвокаційних кампаніях та отримати практичні навички з визначення цільової аудиторії, ключових повідомлень та каналів комунікації;
- вивчити принципи та шляхи адвокації, лобіювання і взаємодії з владою;
- ознайомитися з процесом планування та реалізації адвокаційної кампанії;
- отримати практичні навички з розробки рекомендацій до органів місцевої влади.

По закінченню Advocacy Youth Academy випускники та випускниці отримають можливість стати учасниками та учасницям Координаційної ради внутрішньо переміщених осіб у своїх регіонах та впровадити власну адвокаційну стратегію.

Відбір здійснюється на конкурсній основі. Участь в проекті безкоштовна. У зв’язку із карантинними обмеженнями навчання здійснюватиметься в змішаному форматі: онлайн та офлайн.

Кого ми шукаємо?

- вік 18-29 років;
- проживати одній з громад Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Луганської та Донецької областей;
- цікавитеся темою прав переселенців та піклуватися про добробут своїх громад.

Лінк на форму: https://www.advocacyyouthacademy.org

Дедлайн аплікації 1 березня 2021 року.

Ця діяльність стала можливою в рамках програми СИЛА, що впроваджується IREX разом з Благодійним фондом “СтабілізейшенСуппорт Сервісез” та за підтримки Державного департаменту США.