В Управлінні Держпраці наголошують, що незадекларована праця не тільки не захистить від штрафу, а стане причиною відкриття провадження.

Відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України розмір санкції за порушення законодавства про працю (незадекларований працівник, факт підміни трудового договору цивільно-правовим/договором про стажування, виплати заробітної плати в конверті, виплати винагороди працівнику без нарахування/сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків, фактичного використання праці працівника повний день, при оформленні його на неповний робочий день) складає 10 мінімальних заробітних плат, що у 2021 році становить 60 000 грн.
 
Вчинення такого порушення повторно протягом двох років обійдеться роботодавцеві вже у 30 мінімальних зарплат за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення, що складатиме 180 000 грн.
 
«В черговий раз закликаємо роботодавців не намагатися обійти законодавство. При виявленні незадекларованих працівників під час заходів державного контролю у формі інспекційних відвідувань  посадовими особами Головного управління Держпраці у Харківській області невідкладно будуть вживатися заходи щодо притягнення до відповідальності за порушення у сфері законодавства про працю та податкового законодавства.
 
Якщо використовуєте найманих працівників – укладайте з ними трудові договори!», - підкреслили в Держпраці.