Kia Sportage незмінно входить до топу найбільш затребуваних вживаних авто серед українців. Ціна на корейське авто дещо нижче ніж на «німців» і «японців» тієї ж вікової категорії, але обираючи між фордом чи тойотою з одного боку і Kia Sportage більшість віддає перевагу останній за ту ж ціну.

За що ж так полюбляють корейський кросовер українці? Незважаючи на назву, це не спортивна машина, а автомобіль для повсякденних поїздок у форматі «дім-школа-робота». І у такому режимі він вірно служить довгий час, не потребуючи значного ремонту. Несправності, якщо і трапляються, ремонтуються швидко і за помірні гроші, а будь-які запчастини за гарною ціною можна замовити тут.

Чим гарний Kia Sportage

По-перше, корейське авто ідеально адаптоване до українських погодних умов, має високу корозійну стійкість, прохідність (повнопривідні версії), достатню висоту кліренсу. По-друге, у Kia Sportage дуже комфортний салон і великий багажний простір. Багато версій Kia Sportage оснащені гарною шумоізоляцією, що зменшує рівень шуму від дороги та вітру. На задньому сидінні вистачить місця для трьох дорослих людей, а це важливо для України, де зазвичай одна машина на декілько сімей. Крім того, навіть на внутрішньому ринку в країні легко можна знайти великий вибір модифікацій Sportage. На вторинці пропонуються різноманітні варіанти моделі з різними двигунами і конфігураціями, що дозволяє підібрати авто під свої потреби. Не в останню чергу, українці полюбляють це авто за економічне споживання пального, що дозволяє заощадити на заправках.

На що треба звернути увагу

На початку ми вже сказали, що Sportage не спортивна, а, скоріше, сімейна машина. Зважаючи на це, агресивна їзда для неї згубна. Якщо ви полюбляєте «пролітати» повороти, готуйтесь до витрат на ремонт ходової. При цьому можна не хвилюватись, якщо вам доводиться їздити не дуже якісними дорогами. При обережному поводженні за кермом ваша Sportage здатна існувати на таких дорогах без будь-яких негативних наслідків.


Таким чином, власники цієї моделі можуть бути як дуже задоволені, так і навпаки. Відгуки залежать від манери водіння, образу життя та запитів до транспортного засобу. Чи підійде автомобіль саме вам, ви дізнаєтесь, спитавши у людей, схожих на вас. Kia Sportage призначена для спокійних і розважливих користувачів, які живуть у місті, але можуть іноді виїжджати. Це автомобіль для сім'ї з трьох-п'яти людей, який може задовольнити усі повсякденні потреби і не вдарить по бюджету.