Согласно распоряжению городского головы отопительный сезон в Харькове в жилых домах, школах, больницах, детских и других учреждениях бытового и социально-культурного назначения закончен с 8 апреля, а у бытовых потребителей, помещения которых оборудованы индивидуальными отопительными приборами, - с 1 мая.

Этим же распоряжением КП "Харьковские тепловые сети" обязывают выполнить перерасчет начислений за услугу по централизованному отоплению бытовым потребителям, которые проживают в жилых домах, не оснащенных приборами учета тепловой энергии на отопление, в соответствии с фактическим сроком продолжительности отопительного сезона.

СПРАВКА

ХАРЬКОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ ГОЛОВА
РАСПОРЯЖЕНИЕ
От 7.4.2008 г. № 642
г. Харьков

Про припинення опалювального сезону в місті Харкові

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. №630 „Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення", керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Припинити в м. Харкові опалювальний сезон у житлових будинках,школах, лікарнях, дитячих та інших закладах побутового та соціально-культурного призначення з 08.04.2008 р., а побутовим споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами, з 1 травня 2008 р.

2. КП "Харківські теплові мережі" (Андрєєв С.Ю.):
2.1. Забезпечити відключення систем опалення будинків, шкіл, лікарень,дитячих та інших закладів побутового та соціально-культурного призначення від систем теплозабезпечення.
2.2. Виконати перерахунок нарахувань за послугу з централізованого опалення побутовим споживачам, які проживають у житлових будинках, не оснащених приладами обліку теплової енергії на опалення, у відповідності з фактичним терміном тривалості опалювального сезону.

3. Дозволити школам, лікарням, дитячим та іншим закладам побутового та соціально-культурного призначення здійснювати опалення приміщень в межах бюджетних призначень на відповідний період.

4. Рекомендувати:
4.1. ВАТ „Харківміськгаз" (Дудолад О.С.) забезпечити своєчасне відключення газових опалювальних приладів відповідно до діючих норм та правил.
4.2. ЗАТ „ТЕЦ-3" (Олійник О.В.) забезпечити відключення систем опалення власних споживачів від систем теплозабезпечення.

5. Головам районних у місті Харкові рад, Департаменту з гуманітарних питань (Ландсман В.А.), Департаменту охорони здоров'я та соціальних питань (Шурма І.М.) Департаменту житлово-комунального господарства та енергетики (Кадигроб С.В.) вжити необхідні заходи щодо відключення від мереж теплопостачання житлових будинків, підпорядкованих установ та організацій.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на
в.о заступника міського голови - директора Департаменту житлово-комунального господарства та енергетики Кадигроба С.В.

Міський голова М.М.Добкін