Председатель Харьковского областного совета Василий Салыгин подписал сегодня распоряжение о созыве внеочередной ХХVІІ сессии облсовета.

Как сообщили в пресс-службе облсовета, пленарное заседание назначено на 10 часов утра 8 мая 2008 года.

СПРАВКА

Харківська обласна рада
розпорядження
Від 25 квітня 2008 року № 65
Про скликання позачергової ХХVІІ сесії обласної ради V скликання

Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Регламенту обласної ради:

1. Скликати позачергову ХХVІІ сесію обласної ради V скликання, пленарне засідання якої провести 08 травня 2008 року о 10.00 годині в залі засідань Будинку рад (м. Харків, вул. Сумська, 64), реєстрацію депутатів розпочати о 09.00 годині.

2. Винести на розгляд такі питання:

2.1. Про внесення змін до рішення обласної ради від 15 січня 2008 року № 582-V "Про обласний бюджет на 2008 рік" (із змінами).
2.2. Про погодження клопотання АТЗТ „Харківський коксовий завод” щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки, водозабору прісних підземних вод у м. Харкові.
2.3. Про погодження клопотання Харківській державній зооветеринарній академії щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки, водозабору прісних підземних вод у
с. Мала Данилівка Дергачівського району.
2.4. Про внесення змін до рішень обласної ради.
2.5. Про депутатські запити.
2.6. Різне.

3. Виконавчому апарату обласної ради опублікувати це розпорядження в газеті “Слобідський край” та довести до відома депутатів обласної ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної ради С.І.Чернова.

Голова обласної ради В.Салигін