Взрыв в Харькове: погиб взрывотехник (ПОДРОБНОСТИ)

Взрыв в Харькове: погиб взрывотехник (ПОДРОБНОСТИ)
30 июня в здании харьковской взрывотехнической службы произошел взрыв.
По данным начальника облуправления взаимодействия с правоохранительными органами, мобилизационной и оборонной работы Валерия Лютого, взрыв в доме по улице Ковтуна прозвучал вчера днем.

По словам Лютого, погиб сотрудник службы. Причину взрыва, его мощность и подробности происшествия сейчас выясняют.

Как сообщил Центр общественных связей УМВД Украины в Харьковской области, 29 июня специалисты взрыво-технической службы получили от следователя одного из райотделов Харьковской области снаряды для исследования. Взрывотехники должны были определить, есть ли в боеприпасах взрывное вещество. На следующий день исследование одного из этих снарядов проводил в лаборатории майор милиции. Во время работы снаряд взорвался.

Взрывотехник от полученных травм погиб на месте, не приходя в сознание.

Погибший имел все необходимые разрешения для самостоятельного проведения экспертиз.  Причины, которые привели к гибели майора, устанавливает служебная проверка.

СПРАВКА
29.06.2008 року до фахівців вибухово-технічної служби НДЕКЦ при ГУМВС України в Харківській області від слідчого одного з райвідділів Харківської області направлено відношення про проведення дослідження снарядів часів Великої Вітчизняної війни, які були вилучені у одного з мешканців області. Згідно зазначеного відношення необхідно було вирішити питання про належність вилучених снарядів до боєприпасів та наявність в них вибухових речовин. 30.06.2008 у приміщенні вибухово-технічної служби НДЕКЦ при ГУМВС України в Харківській області майор міліції Дмитро Тарусін, на підставі вищезазначеного відношення у лабораторії самостійно проводив дослідження одного із вилучених снарядів, який під час роботи з ним вибухнув. Від отриманих тілесних ушкоджень майор міліції Д. А. Тарусін загинув на місці не приходячи у свідомість. Дмитро Анатолійович Тарусін, 1976 р.н., старший експерт-вибухотехнік Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУМВС України в Харківській області, був висококласним та досвідченим фахівцем. У 1997 році закінчив Українську фармацевтичну академію та у 2006 році Національний університет внутрішніх справ. В органах внутрішніх справ працював з 1999 року. Майор міліції Тарусін мав усі необхідні дозволи на самостійне проведення різноманітних експертиз, пов’язаних з дослідженням вибухових речовин та робіт з пошуку, знешкодження вибухових пристроїв і речовин. Які саме обставини призвели до загибелі офіцера міліції, зараз встановлює службова перевірка. Керівництво Головного управління МВС України в Харківській області, колеги та друзі висловлюють щирі співчуття родині та близьким правоохоронця, загиблого при виконанні службових обов’язків

ЦГЗ УМВС УКРАЇНИ В ХАРКIВСЬКIЙ ОБЛАСТI
ОН Клиник Харків

Лента новостей

Вся лента новостей

Архив новостей

Программа "Вечірні Новини"Лого телеканал Р1

Эксклюзивное интервью на Р1Лого телеканал Р1

программа комментарииЛого телеканал Р1

Телеканал Р1 на youtube

Выбор читателей

О нас Реклама Подписка
  • Facebook
  • youtube
  • Twitter
  • rss

Курсы валют от НБУ

100 EUR 3149.08 грн
100 USD 2775.5 грн
10 RUB 4.2057 грн


Новости от за посиланням
Загрузка...
Загрузка...
Афиша кинотеатра "Kronverk Cinema" Дафи