Политика

  • 3616
  •  / 

На телевидении сфальсифицировали интервью Тимошенко (ТЕКСТ ЗАЯВЛЕНИЯ)

На телевидении сфальсифицировали интервью Тимошенко (ТЕКСТ ЗАЯВЛЕНИЯ)
Телеканал «Интер» сфальсифицировал интервью Премьер-министра Украины Юлии Тимошенко, которое вышло 6 июля в эфире программы “Подробности недели”.
Как говорится в заявлении управления по связям со СМИ секретариата Кабмина, интервью, которое Ю.Тимошенко дала 5 июля, было грубо искажено, немотивированно и безосновательно сокращенно, а ответы на вопросы вырваны из контекста, говорится в заявлении. В результате суть самого интервью руководителя украинского правительства снивелирована.

То, что увидели зрители телеканала в воскресенье вечером, находится вне границ журналистской этики и может означать только одно: наступление на свободу слова в стране и возвращение к цензуре и манипулятивной журналистике наихудших образцов недалекого прошлого, подчеркивает пресс-служба.

В заявлении говорится, что одним из владельцев телеканала “Интер” является хозяин теневых схем на газовом рынке и руководитель полукоррумпированной компании “Росукренерго”, которую Правительство Юлии Тимошенко устранило из энергетического рынка. Потому в пресс-службе считают фальсификацию интервью Премьер-министра банальной местью хозяев “Росукренерго”.

С сегодняшнего дня Премьер-министр Украины Юлия Тимошенко будет давать интервью и комментарии телеканалу “Интер” только в режиме прямого эфира, когда будет иметь гарантии, что ее высказывание и оценки не будут искривлены и сфальсифицированы и вырваны из контекста, говорится в заявлении.

Управление по связям со СМИ Секретариата Кабинета министров Украины также обращается в Нацсовет по вопросам телевидения и радиовещания с просьбой назвать и обнародовать фамилии реальных владельцев украинских телевизионных каналов.

Заява Управління у зв'язках із ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України щодо нехтування нормами журналістської етики службою, що виготовляє новини для телеканалу "Інтер"

6 липня 2008 року о 20:00 в ефірі програми “Подробиці тижня” на телеканалі “Інтер” відбулася безпрецедентна і, на наше переконання, абсолютно неприпустима подія у вітчизняному телемовленні.

Інтерв’ю Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, яке вона дала телеканалу “Інтер” напередодні, 5 липня, було грубо викривлено, відповіді на запитання вирвано з контексту і невмотивовано та безпідставно скорочено, суть самого інтерв’ю керівника українського Уряду знівельовано. Те, що побачили глядачі телеканалу у неділю ввечері, перебуває поза межами журналістської етики і може означати тільки одне: наступ на свободу слова в країні і повернення до цензури та маніпулятивної журналістики за найгіршими зразками недалекого минулого.

Цілком очевидно, що журналісти служби, яка готує підсумкову тижневу програму для телеканалу “Інтер”, отримали чітку вказівку від власників: дискредитувати Прем’єр-міністра та український Уряд.

Не є таємницею, що одним із власників телеканалу “Інтер” є господар тіньових схем на газовому ринку і керівник напівкорумпованої компанії “Росукренерго”, яку Уряд Юлії Тимошенко усунув з енергетичного ринку. Тому ми розглядаємо фальсифікацію інтерв’ю Прем’єр-міністра України на телеканалі “Інтер” банальною помстою хазяїв “Росукренерго”. Нам прикро, що журналісти служби, яка готує новини для телеканалу “Інтер” це брудне замовлення мовчки і догідливо виконали.

Служба, яка готує новини телеканалу “Інтер” і раніше не відзначалася особливою об’єктивністю у висвітленні діяльності Уряду демократичної коаліції. Інформація про діяльність Кабінету Міністрів нерідко була упередженою, а критика – безпідставною. Однак останній монтаж інтерв’ю Прем’єр-міністра в програмі “Подробиці тижня” на “Інтері” перебуває за всіма допустимими межами інформаційних авантюр.

Управління у зв’язках із ЗМІ Секретаріату Кабінету міністрів України уповноважено заявити, що від сьогодні Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко буде надавати інтерв’ю та коментарі телеканалу “Інтер” тільки в режимі прямого ефіру, коли матиме гарантії, що її висловлювання та оцінки не будуть викривлені і сфальсифіковані та вирвані з контексту.

Управління у зв‘язках із ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України звертається до журналістів з проханням не піддаватися тиску власників і продукувати чесну, неупереджену журналістику, говорити правду, не маніпулювати громадською думкою. Слід пам’ятати, що цензура встановлюється швидко, а боротися з нею доведеться довго і важко.

У той же час Управління у зв’язках із ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України дякує тим журналістам та засобам масової інформації, які об’єктивно та неупереджено висвітлюють діяльність українського Уряду та Прем’єр-міністра України.

Управління у зв’язках із ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України також звертається до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення з проханням назвати і оприлюднити прізвища реальних власників українських телевізійних каналів.
ОН Клиник Харків

Лента новостей

Вся лента новостей

Архив новостей

Программа "Вечірні Новини"Лого телеканал Р1

Эксклюзивное интервью на Р1Лого телеканал Р1

программа комментарииЛого телеканал Р1

Телеканал Р1 на youtube

Выбор читателей

О нас Реклама Подписка
  • Facebook
  • youtube
  • Twitter
  • rss

Курсы валют от НБУ

100 USD 2775.5 грн
100 EUR 3149.08 грн
10 RUB 4.2057 грн


Новости от за посиланням
Загрузка...
Загрузка...
Афиша кинотеатра "Kronverk Cinema" Дафи