"Как бы кому-то этого не хотелось, я не подам заявление о своей отставке, потому что это будет означать измену жителям трехмиллионной Харьковской обалсти", - заявил глава Харьковского облсовета.

Коментар голови Харківської обласної ради Васілія Салигіна після відвідування Хорошевського геріатричного пансіонату, 01.10.2008

- Нові керівники партійних осередків області в своїх коментарях кажуть, що їх не задовольняє ваша робота на посаді голови Харківської обласної ради. Мені не зрозуміло, чому?
Те, що на мою адресу звучить критика, мені якраз зрозуміло. Я вже казав, що іншим завжди краще видно. І я завдячую всім тим, хто критикує, хто робить зауваження. Це свідчить про те, що в суспільстві проходять прозорі процеси. Це значно краще того, якби ці процеси відбувалися закулісно, шляхом «чорного піару».

- Ще з’явилася інформація, що нібито вчора на засіданні фракції вам запропонували власноруч написати заяву про свою відставку.
Я вже казав і ще раз підтверджую свої слова: якби комусь цього не хотілося, я не подам заяву про свою відставку. Бо це буде означати зраду мешканців трьохмільйонної Харківської області.

Коли обирали голову обласної ради, обрання проходило згідно нормативній процедурі. За мене голосувало, якщо мені не зраджує пам'ять, 116 депутатів Харківської обласної ради. Якщо згідно регламенту є зауваження до моєї роботи, я готовий відповісти. Якщо депутати згідно регламенту двома третинами депутатського корпусу (а це щонайменш 100 голосів) приймуть відповідне рішення, я віднесусь до нього із порозумінням.

Я завдячую всім за критику, але я ще раз підкреслюю, що власноруч писати заяву про своє звільнення я не буду, бо це буде зрадою трьохмільйонної громади Харківської області. Тому що за моє обрання голосували представники багатьох політичних сил, яким мешканці області дали повноваження представляти їх інтереси в обласній раді.