Внеочередная сессия Харьковского горсовета шестого созыва начнется в 12.00 в сессионном зале.

Соответствующее распоряжение подписал 10 января Харьковский городской голова Геннадий Кернес.

В повестку дня сессии внесены 18 вопросов. Среди них - урегулирование вопроса сбора налогов в соответствии с нормами Налогового кодекса, внесение изменений в бюджет города на 2011 г., предоставление земельных участков, реорганизация КП «Вода», утверждение сметы расходов на строительство доступного жилья, предоставление ХКП «Горэлектротранс» согласия на подписание договора о государственно-частном партнерстве.

Напомним, о том, что 12 января состоится внеочередная сессия Харьковского горсовета в ходе заседания правления регионального отделения Ассоциации городов Украины 10 января сообщила сообщила заместитель харьковского городского головы, директор Департамента бюджета и финансов горсовета Татьяна Таукешева. По ее информации, на сессии будут рассмотрены вопросы по местным налогам и сборам.

Додаток до розпорядження Харківського міського голови № 87 від 10.01.2011 р.

Проект
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
4 позачергової сесії Харківської міської ради 6 скликання від 12.01.2011 р.

1. Про врегулювання питань справляння податків на території міста Харкова відповідно до норм Податкового кодексу України.

2. Про затвердження Положення «Про порядок надання пільг зі сплати податків та зборів (обов’язкових платежів) у місті Харкові».

3. Про внесення змін до рішення 2 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 29.12.2010 року № 94/10 «Про бюджет міста Харкова на 2011 рік».

4. Про нагородження Почесною грамотою Харківської міської ради.

5. Про внесення змін до рішення 1 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 24.11.2010р. № 12/10 «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Харківської міської ради 6 скликання на 2011 рік».

6. Про надання юридичним та фізичним особам дозволу на розроблення проектів відведення земельних ділянок та згоди на розробку містобудівних обгрунтувань розміщення об’єктів.

7. Про надання юридичним та фізичним особам земельних ділянок для розміщення об’єктів містобудування.

8. Про продовження строків будівництва об’єктів.

9. Про внесення змін до рішень Харківської міської ради з містобудівних питань.

10. Про надання дозволу на розробку проектів відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам для експлуатації та обслуговування будівель і споруд.

11. Про реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «Виробничо-технологічне підприємство «Вода».

12. Про затвердження кошторису витрат на виконання «Міської цільової соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 роки» та «Міської цільової програми молодіжного житлового кредитування на 2011-2012 роки» за рахунок коштів бюджету міста Харкова на 2011 рік.

13. Про закріплення комунальних унітарних підприємств.

14. Про перейменування дошкільних навчальних закладів.

15. Про внесення змін до кошторису витрат на виконання Комплексної програми «Інновації в пріоритетних напрямках розвитку галузі охорони здоров’я м. Харкова на 2011-2015 роки» на 2011 рік за рахунок коштів бюджету міста Харкова.

16. Про надання ХКП «Міськелектротранс» згоди на укладання договору про державно-приватне партнерство.

17. Про внесення змін до рішень Харківської міської ради.

18. Різне.