В Харьковской облгосадминистрации состоялось торжественное вручение стипендий председателя областной государственной администрации «Надежда Слобожанщины» ученикам школ эстетического воспитания.

Стипендиаты 2011 года – 30 учащихся школ эстетического воспитания Харькова, Лозовой, Южного, Чугуева, Купянска, п.г.т. Буды. Среди них лауреаты Международных, Всеукраинских, областных конкурсов, смотров, фестивалей.

Обращаясь к «виновникам» торжества, заместитель председателя обладминистрации Евгений Савин поблагодарил учащихся, родителей и педагогов за их творчество и труд:
«Друзья! Творите и развивайтесь, ведь для вас жизнь только начинается. Пусть гармония, красота, дружба и согласие всегда вдохновляют вас на новые творческие достижения».

Стипендия учреждена в 2000 году распоряжением главы облгосадминистрации от 21 августа 2000 года № 781 «О ежегодной стипендии председателя облгосадминистрации для учеников школ эстетического воспитания «Надежда Слобожанщины» согласно Указу Президента Украины от 24 апреля 2000 года № 612 «О дополнительных мерах по государственной поддержке талантливой молодежи» в целях поддержки талантливых, одаренных детей, детей – сирот, детей, оставшихся без попечения родителей.

На получение стипендии выдвигаются кандидатуры учеников школ эстетического воспитания в возрасте от 7 до 15 лет, достигшие успехов на различных национальных, международных, областных конкурсах, фестивалях, выставках.

Решение по кандидатурам на назначение стипендий, предлагаемых педагогическими советами учебных художественных заведений, рассматривается членами творческого совета Управления культуры и туризма облгосадминистрации. Председатель облгосадминистрации назначает стипендии по представлению совета.

В соответствии с распоряжениями председателя облгосадминистрации ежегодно 30 учеников школ эстетичного воспитания Харькова и Харьковской области получают стипендию в размере 600 грн. каждому.

Стипендіати "Надія Слобожанщини" 2011 року 

1. Махновський Михайло - учасник ансамблю скрипалів «Глорія» комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу дитячої музичної школи № 13 ім. М. Коляди 

2. Полякова Олександра - учасниця ансамблю скрипалів «Глорія» комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу дитячої музичної школи № 13 ім. М. Коляди 

3. Соломадіна Тетяна - учасниця ансамблю скрипалів «Глорія» комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу дитячої музичної школи № 13 ім. М. Коляди 

4. Жолинська Олександра - учасниця вокального ансамблю «Classik» комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу дитячої музичної школи № 13 ім. М. Коляди 

5. Квашницький Іван - учасник вокального ансамблю «Classik» комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу дитячої музичної школи № 13 ім. М. Коляди 

6. Ходонович Руслан - учасник вокального ансамблю «Classik» комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу дитячої музичної школи № 13 ім. М. Коляди 

7. Лимар Олександра - учасниця ансамблю народних інструментів «Слобожанські візерунки» комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу дитячої музичної школи № 13 ім. М. Коляди 

8. Важнічина Віра - учасниця ансамблю народних інструментів «Слобожанські візерунки» комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу дитячої музичної школи № 13 ім. М. Коляди 

9. Павленко Денис - учасник ансамблю народних інструментів «Слобожанські візерунки» комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу дитячої музичної школи № 13 ім. М. Коляди 

10. Абуладзе Татулі - учениця класу віолончелі комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу дитячої музичної школи № 13 ім. М. Коляди 

11. Акачуква Лаліта - учениця класу блок-флейти дитячої музичної школи № 3 ім. М.В. Кармінського 

12. Багратян Саяд - учень класу баяна дитячої музичної школи № 15 ім. В.А. Моцарта 

13. Веремчук Тетяна - учениця класу фортепіано Лозівської дитячої школи мистецтв 

14. Войтенко Алла - учениця класу фортепіано комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу дитячої музичної школи № 5 ім. Римського-Корсакова 

15. Габрук Анна - учениця класу фортепіано комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу дитячої музичної школи № 9 ім. В. Сокальського 

16. Гай Анастасія - учениця класу фортепіано комунального початкового спеціалізованого музичного навчального закладу культури дитячої музичної школи № 12 ім. К. Шульженко 

17. Квашніна Тетяна - учениця класу фортепіано Чугуївської дитячої музичної школи 

18. Колісник Анастасія - учениця класу фортепіано Лозівської дитячої школи мистецтв 

19. Корюк Катерина - учениця класу фортепіано Куп’янської дитячої музичної школи № 2 

20. Мережко Євген - учень класу ударних інструментів комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу дитячої музичної школи № 5 ім. Римського-Корсакова 

21. Мордовенко Денис - учень класу фортепіано дитячої музичної школи № 15 ім. В.А. Моцарта 

22. Наконечна Вікторія - учениця художнього відділення Харківського ліцею мистецтв № 133 

23. Пархоменко Іван - учень класу сольного співу комунального закладу культури дитячої музичної школи № 7 ім. М.П. Мусоргського 

24. Пархоменко Олександра - учениця класу сольного співу комунального закладу культури дитячої музичної школи № 7 ім. М.П. Мусоргського 

25. Перешивайлова Віолетта - учениця класу фортепіано Південноміської дитячої музичної школи 

26. Пилипенко Луїза - учениця Південноміської дитячої художньої школи 

27. Пліщенко Олександра - учениця Будянської дитячої школи народного мистецтва 

28. Слюсарєва Світлана - учениця Чугуївської дитячої художньої школи 

29. Тимошенко Анастасія - учениця вокального відділу дитячої школи мистецтв № 4 ім. М.Д. Леонтовича 

30. Толкачова Анастасія - учениця Південноміської дитячої художньої школи