Мероприятие, аналогов которому нет в Украине, пройдет в Доме Алчевских 31 октября и 1 ноября в 11:00 и в 16:00.

«Концерт пройде в незвичайній інтерактивній формі, а його головними учасниками стануть юні глядачі. Прямо в залі вони з допомогою диригента зможуть освоїти найпростіші навички диригування і вгадати який композитор написав той чи інший твір, а слухаючи музику з кінофільмів і мультфільмів, навчаться відрізняти мажор від мінору. Активні учасники отримають заохочувальні подарунки, ну а найенергійніші піднімуться на сцену, де разом з оркестром проведуть імпровізовану репетицію на барабані, шейкері і тамбурині. Самому вмілому учаснику диригент передасть свою паличку і він продиригує мелодію з мультфільму. Захоплива музична програма супроводжуватиметься відеорядом, а в кінці всі охочі зможуть сфотографуватися з оркестром, музичними інструментами і диригентом», - розповідають організатори.

Наступний концерт МАСО «Слобожанський» під назвою «Бетховен. Симфонічні шедеври» пройде 8 листопада в Будинку Алчевських, початок - о 19:00.  На ньому оркестр під керівництвом диригента Національної філармонії України Віталія Протасова зіграє твори Людвіга ван Бетховена разом з відомим скрипалем Валерієм Соколовим.

Придбати квитки на концерт можна в касі МАСО «Слобожанський», тел.: 706-17-16, адреса: вул. Жон Мироносиць, 13 (офіс оркестру), час роботи: 10:00-14:30, перерва - 13:00-14:00 .

За додатковою інформацією можна звертатися до Ксенії Левадної, телефон: (050) 072-41-43.