Народний депутат України Юлія Світлична привітала харків’ян з Днем Конституції.

Ідея встановити правила, за якими люди житимуть у державі, народилася давно. Задовго до сучасних уявлень про закони. Та саме наша спроба у XVIII сторіччі зробити це, стала проривом. Конституція Пилипа Орлика мало нагадує сучасний документ, але саме з неї почався наш шлях. І надалі, протягом сторічь, українці не раз доводили: свої права ми будемо захищати.

У 1996 році ми прийняли Конституцію України. Вона стала гарантією прав для кожного. Прав на гідне життя та здоров’я, свободу слова та думок, повагу та захист – всього того, що ми сприймаємо, як щось природнє.

Конституція України – це більше, ніж юридичний документ і про це важливо пам’ятати. Це – історія нашої держави. Вивчайте Конституцію, розумійте свої права та не бійтеся їх відстоювати, а головне – поважайте такі ж права інших. Саме взаємна повага до думки, життя та інтересів інших об’єднує нас разом, наші сумісні цінності формують Україну.

Конституція України – наше спільне надбання, а День Конституції – наше спільне свято. Адже саме з поваги та порозуміння народжується держава.

Щиро вітаю з Днем конституції! З днем наших з вами прав та свобод!
 

Юлія Світлична,

народний депутат України